Yorumlar

Emre Bey çok değerli, ilgili bir doktor. Kendisi burun estetiği ameliaytımı yaptı. Yapılan ameliyattan, ilgisinden, yaklaşımından ve sonrasındaki tavrından çok memnun kaldım. 9 doktorla görüşme sağlamıştım.En son olarak Emre Bey'e karar verdim. Kendisinden çok memnun kaldım.

A**

Emre Bey burun ameliyatımı gerçekleştirdi. Kendisi ameliyatımdan sonra benimle çok ilgilendi. Burnum tam istediğim gibi oldu. Şu anda iyileşme sürecindeyim ama gidişatından çok memnunum. Emre Bey iletişimi çok iyi bir doktor.

F**

Emre Bey problemlerimi direkt olarak anladı, hemen tanısını koydu. Burun ucunda rahatsız olduğum bölgeleri tanımladı, ona göre müdahaleler yaptı. Hem deviasyon hem de burun ucundaki düşüklüğü kaldırmak için ameliyat oldum. Yapılan ameliyatım tam istediğim gibi oldu. Emre Bey sonrasında çok ilgilendi. Ben çok memnun kaldım.

A**

Kendisinden çok memnunuz,gayet başarılı bir doktor .Başarılarının devamını diliyorum.Benim nazal polip ameliyatımı gerçekleştirdi.Anlattığı şeyler beni fazlasıyla tatmin etti.Rahatlatıcı, hastalarına yakın davranan, sakinleştiren, gerekli olan bütün bilgilleri veren bir doktor.Hastayı rahatlatıp ameliyata hazırlıyor ve sonraki sürecin iyi geçmesini sağlıyor.

h**

Emre Bey'de ameliyat oldum, çok memnun kaldım.Burun estetiği ameliyatı oldum.Daha önce başarısız bir ameliyat olmuştum.Emre Bey revizyon burun ameliyatımı yaptı.Her zaman kendisiyle görüşüyoruz, her türlü iletişim yoluyla bana cevap veriyor.İyileşme sürecinde de hiçbir sıkıntı yaşamadım.Çok babacan bir adam kendisi.Çevremde de herkese öneriyorum Emre Bey'i.

E**

Benim geniz etim,burun kemiğinde yamukluk, burun deliklerinde eşitisizlik ve kemer vardı.Şu an hiçbiri kalmadı,çok rahat süreç geçirdim.Ağrılı bir süreç geçmedi.Rinoplasti ameliyatı oldum.Kendisi çok güleryüzlü, hiçbir sıkıntı yaşamadım.Gayet sıcakkanlı bir doktor,çok detaylı anlatıyor.Tedirgin olduğumuz konularda çok sakinlikle cevap verdi.

Y**

Daha önce eşim de kendisine ameliyat olmuştu, geniz eti ameliyatı olmuştu.O da çok memnun kaldı.Benim burun kemiğimdeki eğrilik düzeldi.Septorinoplasti ameliyatı oldum 2.ayım dolmadı, şu an gayet iyiyim.Nefes almam düzeldi.Gayet soğukkanlı, gayet ilgili.Her sorduğum soruya çok net cevaplar veriyor.Tavsiye ederiz kendisini.

Ç**

Merhaba, Emre Bey harika bir doktor. Vertigo oldum günlerce neler çektim bilseniz. Sadece 10 dakika da ağrılarımı baş dönmelerimi giderdi. Emre beye minnettarım. Harika bir doktor. Tavsiye ederim

NA**E

Emre bey gerçekten çok başarılı bir doktor. Kendim aylarca doktor doktor gezdikten sonra çok basit bir işlem olan boğaz kültürüne bakıldı ki bu hiç bir doktorun aklına gelmiyor nasıl oluyor da boğazımın içi bembeyazken... ve tedavim başladı ki anında şikayetlerim son buldu. Herşey den önce İlk olarak şikayetinizi dinledikten sonra muayene sonunda yapmanız gereken herşeyi yani kullanılacak ilaçlara kadar tek tek açıklayan biri.Kendisine buradan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

EL**Y

Kaprissiz,mütevazi anlayşlı ve sizi sakinleştiren mükemmel bir doktordur bana göre,gönül rahatlığıyla gidebilrisniz

KB**T

Emre beye oğlumu kulak ağrısı sebebiyle 1 hafta önce götürdüm. Uzun süredir bizi yoran kronik bademcik şişmesi sorunumuza da el atıp tüm tedavimizi en iyi ve en açıklayıcı şekilde planladı. Gereksiz tetkik VS istemeden sadece muayene ile tedavi yaklaşımı bizi çok memnun etti. Bugüne kadar bir çok do ktorla görüştük kimse bu kadar ileriye dönük bir tedavi planı yapmamıştı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun.

ÖZG**M

Kızımın operasyonu öncesi ve sonrası bizi bilgilendiren DR. EMRE GÜNBEY hocamıza teşekkür ederim. Hastaya kibar ve nazik yaklaşımı, güven vermesi, güler yüzlülüğü, ilgisi ve alakası için müteşekkirim. Allah ondan razı olsun. İşinin ehli bir hekim. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

SID**Ü

Ağustos-6 2018 de .burun kemiği deviasyon konka ve sinüzit ameliyatı oldum.gercekten degerli ve saygın bir hocadır.isinin uzmanı.sikintisi olan kiymetli hocamıza görünmelidir.kesinlikle tavsiye ediyorum. Dr.cem ISIK

CEM**I

Emre hoca alanında uzman bir isim.07.06.2018 tarihinde oğlumun geniz eti,bademcik ve kulak tüpü operasyonlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.ameliyat öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı kendisine müteşekkirim.herkese tavsiye ederim.

ABD**Y

Emre hoca rinoplasti ve septoplasti ameliyatımı yaptı ameliyat sırasında ve sonrasında Allah’ın izni ve Emre hocanın sayesinde hiç bir sorun yaşamadım.Herşey tam anlamıyla istediğim gibi oldu.İlgisi,mütevaziliği ve becerisi gerçekten çok güzel gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz bir doktor.

YAS**G

Samsun 19.mayıs üni. Tesi şehir içi polikliniğinde çalışırken derdimi anlattım 40 sene cektiğim kulak vınlamasından kurtardı beni. Ellerine sağlık Bursa da oturuyorum gidip teşekkür edeceğim. Allah böyle bilgili inanları kıskanıp iftira atanlardan korusun. AMİN...

ARS**Ö

Doktor bey hem burun hem bademcik ameliyatımı yaptı o kadar sorunsuz bir şekilde ilerledi ki her şey. Tabi ki herkesin bünyesi farklıdır ama doktor beyin ilgisi ve çabası kesinlikle beş yıldız.

TUG**S

2014 yılında Dr.Emre Günbey tarafından burun,geniz,küçük dil ameliyatları oldum. 2016 yılında burun ameliyatı oldum. Elleri şifa dağıtan sevgili Dr.uma rahat nefes alıp verdikçe minnet duyuyor , dua ediyorum. Dilerim sağlıklı yaşar daha nice yıllar şifa dağıtır.

M**Y

Kulakta tıkanıklık dolgunluk ve basınç hissi gibi şikayetlerim vardı ve bu şikayetler günlük hayatımı olumsuz etkiliyordu. Doktor Emre Bey'in gerçekleştirdiği östaki tüboplasti ameliyatı sayesinde şuanda çok rahatım. Kendisine, ilgisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

S*NA

Yaklaşık 1 ay önce kızımı ameliyat etti. Gerek operasyon öncesi gerek sonrasında olan ilgi ve alakası, hasta ve yakınını bilgilendirerek rahatlatması kendisiyle tanıştığımıza mutlu etti

HB*S

Kulakta tıkanıklık dolgunluk ve basınç hissi gibi şikayetlerim vardı ve bu şikayetler günlük hayatımı olumsuz etkiliyordu. Doktor Emre Bey'in gerçekleştirdiği östaki tüboplasti ameliyatı sayesinde şuanda çok rahatım. Kendisine, ilgisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

S*NA
Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Ön görüşmelerimiz ücretsizdir.